Офіс

https://www.canva.com/ 
Конструктор для дизайну презентацій Canva дозволяє легко створювати ефектний та зрозумілий візуальний супровід для доповідей за допомогою готових шаблонів, які просто редагуються. Після реєстрації користувачу стають доступні більшість функцій, а також багато графічних елементів та шаблонів на безкоштовній основі. Готові презентації можна завантажити у форматах .png, .jpg, а також .pdf, завдяки чому вони коректно відтворюються на більшості пристроїв.


ZOHO Office - он-лайновий офісний пакет від компанії AdventNet, Inc .. ZOHO Office містить набір додатків: текстовий процесор Writer, електронні та блиці Sheet, засіб для створення презентацій Show, СУБД DB & Reports, засіб управління проектами Projects, органайзер Planner, вікі-редактор Wiki, власну поштову скриньку Mail, управління колективом ZOHO People, пакет програм для бизнесу ZOHO Business, ZOHO CRM - аналізування і багато іншого.
Також на сайті є велика кількість додаткових утиліт і плагінів для локальних додатків типу MS Office, Firefox, IE: Site 24x7 - моніторинг web-сайтів, ZOHO Polls - блоги, ZOHO Viewer - перегляд документів (вьювер), ZOHO Challenge - створення он-лайнових тестів і т.д.

Google Docs - інструмент, який дає можливість створювати, редагувати і зберігати документи. Надрукувати текст, створити електронну таблицю, виконати форматування і зберегти файл в один з численних форматів (PDF, DOC, ODF) - все це можна зробити без допомоги сторонніх додатків на будь-якому комп'ютері або смартфоні. Для того щоб працювати з Google Docs, не потрібен текстовий редактор, досить тільки браузера і підключення до Інтернету. Спільна робота з документами.

Office Live Workspace - онлайн архів офісних документів з можливостями організації спільного доступу до них. Основною ідеєю сервісу є не відмова від настільних додатків, а полегшення доступу до документів. Зберігаються файли не на локальному ПК, а на сервері. Для того щоб продовжити роботу над документом, збереженим в Office Live Workspace, і внести в нього якісь зміни, користувачеві обов'язково потрібно буде скористатися програмою з пакету MS Office, який має бути встановлений на комп'ютері. Сервіс робить роботу з настільними додатками зручнішою, розширює функціональність програм MS Office.

Docs.com - це спільний проект Microsoft і Facebook, тому знадобиться обліковий запис цієї соціальної мережі. Роботи в Word, PowerPoint, Excel і PDF. Спільна робота з документами.

Animoto - за допомогою цього сервісу користувач може не тільки створити презентацію, але й застосувати цілий ряд різних відеоефектів. Презентація, створена в Animoto, може використовувати попередньо завантажені файли фотографій і музичне оформлення. При цьому сервіс вміє сам об'єднувати слайди, доповнювати все це спецефектами. Результатом роботи Animoto буде створений відеоролик-презентація. Крім завантаження файлів з ​​комп'ютера користувача сервіс дозволяє включати в презентацію фотографії, які розміщені на найбільш відомих онлайнових фотохостингах. Доступна інтеграція з сервісами Flickr, Facebook, Picasa, Photobucket, Smugmug. Звуковий файл також можна завантажити з комп'ютера користувача або вибрати готовий файл з бібліотеки звуків, представлених на сайті. Музичні файли в бібліотеці згруповані у відповідності з їх стилем. Після вибору музичного фрагмента сервіс дозволяє прослухати його, тільки після цього можна вставляти його в презентацію. Створену презентацію можна розмістити на одному з підтримуваних онлайнових сервісів. При цьому підтримується розміщення презентації в блогах (TypePad, Blogger), соціальних мережах (MySpace, Facebook) і деяких інших сайтах.

PreZentit - безкоштовний сервіс для створення презентацій. Для того щоб створити презентацію потрібно з початку зареєструватися.
Vcasmo - безкоштовний сервіс для створення презентацій. Презентації створюються за допомогою майстра, який в покроковому режимі дозволить вказати всі необхідні для презентації параметри. Для кожної презентації формується її унікальний URL. Готова презентація може бути вбудована в ваш сайт або блог. Можна встановити декілька рівнів доступу до готової презентації, наприклад, доступ для всіх чи тільки для автора. Одночасно з цим можна задати параметри перегляду презентації. Серед них - можливість додавання коментарів, призупинення перегляду презентації, а також роздрукування окремих слайдів. Vcasmo можна легко об'єднати в одному файлі кілька готових, створених раніше презентацій.
Prezi -
сервіс для створення професійних презентацій. Новаторський підхід до дизайну і демонстрації. Створені в Prezi презентації відрізняються чудовим помітним дизайном і не мають нічого спільного з презентаціями, створеними в Power Point. Можливості сервісу дозволяють включити у презентацію будь-який медіа-контент, після чого можна зберегти зроблену презентацію для офлайнового перегляду, опублікувати її у блозі або на сайтіPrezi пропонує розміщення всього матеріалу презентації на одному великому аркуші з єдиним дизайном, а показ «слайдів» здійснюється ефектним переміщенням віртуальної камери. Гнучка система підказок. Має безкоштовні та платні тарифні плани.

SlideRocket -
сервіс для створення презентацій. Є вбудовані теми оформлення, розділ для аналізу та аналітики перегляду презентації, можливість отримання коду для встройки презентації на сайт, є історія змін і експорт в будь-які формати: PowerPoint, KeyNote, PDF або програми для перегляду без спеціального софта. Має платний і безкоштовний варіант використання.

Empressr - безкоштовний сервіс для створення презентацій. Готову презентацій можна вбудувати в блог або сайт.


Zoho Show - сервіс відмінно підходить для створення строгих ділових презентацій. Для того, щоб почати роботу з Zoho Show, вам необхідно зареєструватися у Zoho або скористатися своїм аккаунтом в Google, Yahoo! або Facebook. Zoho Show багато в чому нагадує Power Point як функціонально, так і інтерфейсом.Діаграми і графіки онлайн
.Diagramly - Draw Diagrams Online

Chart Creator

Побудова графіків функцій онлайн   
                                                                             
  
Graphing

Cacoo
  
Google Chart Tools

DrawAnywhere
  
Creately

Lovely Charts
  
Create A Graf

PieColor
  
ChartTool

Hohli
  
Online Chart Generator

Chartle
  
Css Chart Generator

amCharts
  
iCharts

MathCracker
  
ChartGo

Google Chart Generator
 
SlideBank

 
        
  


 Box - сервіс онлайнового зберігання даних користувача. Вбудований переглядач для відображення аудіо, відео та графічних файлів. Для документів є можливість редагування як у власному редакторі, так і з використанням інших онлайнових офісних пакетів, наприклад, Google Docs або Zoho. Можливість спільного використання даних. Файли або папки можуть мати кілька рівнів загального доступу. Категоризація документів.
 Ulteo Online Desktop - це безкоштовний online сервіс, створений і підтримуваний співтовариством Ulteo. Даний сервіс представляє користувачеві віртуальний комп'ютер з повноцінною linux-дистрибутивом і можливістю синхронізації документів.
Головна перевага даного проекту полягає в тому, що користувачеві доступний власний робочий стіл з його документами з будь-якої точки світу! Для цього необхідний лише доступ в Інтернет.
 Dropbox - сховище даних, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. Робота побудована на синхронізації даних, дозволяє користувачеві розміщувати файли на віддалених серверах за допомогою клієнта або з використанням веб-інтерфейсу через браузер. Хоча головний акцент технології робиться на синхронізації та обміні інформацією, Dropbox веде історію завантажень, щоб після видалення файлів з ​​сервера була можливість відновити дані. Також ведеться історія зміни файлів, яка доступна на період останніх 30 днів, та доступна функція безстрокової історії зміни файлів «Pack-Rat». Історія зміни файлів ведеться за принципом дельта-кодування, щоб заощадити місце, займане файлами. В історії зміни записується тільки відмінність однієї версії файлу від іншої. Є можливість викладати файли для загального доступу через папку «Public», що дозволяє використовувати сервіс в якості файлообмінника.
 
LogMein - сервіс віддаленого управління, загального доступу до файлів, управління системами, резервного копіювання даних, бізнес-співпраці для віддалених ПК, серверів і т.д.
 

TeamViewer - програма, що дозволяє отримати віддалений доступ до комп'ютера з будь-якої точки Інтернету. Як правило це необхідно для інтерактивної підтримки в налагодженні та обслуговуванні комп'ютера. Крім цього TeamViewer дозволяє обмінюватися файлами, спілкуватися в чаті і влаштовувати презентації.
  


Перекладачi онлайн

  
Dicter

PROMT
 
 
Meta Translate

Google
 
 
Webtran

 
 

Ефекти з фото онлайн                                                 


  
Pixton
Створення коміксів

Photovisi
Створення колажів
 
 
Shape Collage
Створення колажів

Befunky
Фото редагування, ефекти
 
 
Deefunia
Створення колажів

Face Transformer
Перетворення обличчя
 
 
Meez
Створення 3-D образу

 ImageChef
 
 
 LoonaPix

 PhotoFunia


Comments