Нові книжки в бібліотеці

В цьому розділі Ви зможете ознайомитись з новими цікавими науково-популярними виданнями, що поповнили фонд Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ-127, просп. Голосіївський, 122)

Центр живої науки в Києві

опубліковано 2 лют. 2018 р., 01:43 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 2 лют. 2018 р., 02:12 ]

Міністерство освіти і науки має намір відкрити Музею науки у Києві восени 2018 року.

Освітній простір буде багатофункціональним і матиме кілька десятків різних зон. Це – експозиції (хімія, фізика, космос, підводний світ, роботи та ін.), майданчики для майстер-класів та відеодемонстрацій, науковий театр, зона невагомості, лабіринт, відкрита бібліотека тощо.

Планується, що Музей стане майданчиком наукової освіти, на базі якого побудують безперервну освітню вертикаль – від дитячого здивування, викликаного першим науковим досвідом, до першого наукового відкриття та інтелектуального стартапу

У цілому, майбутній Музей науки в Києві буде розділений на такі простори: 
• Експлораторіум – освітні майданчики з інтерактивними експонатами, що пояснюють дію законів природи (дошкільний вік, молодша школа). 
• Дитячі наукові студії (молодша та базова школи). 
• Наукові секції (базова та старша школи). 
• Відкриті лабораторії – для дослідницько-експериментальної роботи з природничих, точних, інженерних, суспільних та гуманітарних дисциплін (старша школа). 
• Науковий коворкінг та науковий інкубатор – для доведення наукових ідей до впровадження (старша школа, студенти, молоді науковці). 
• Тренінговий центр для педагогів. 
• Профорієнтаційний та діагностичний центр для дітей та підлітків.

Повністю безкоштовним відвідування Музею не буде. Для цього передбачається вхідний квиток. "Безкоштовним вхід бути не може. Та й всі подібні простори в інших країнах є платними. Правда, вартість вхідного квитка не може бути комерційною, так як ми неприбуткова організація. І все ж вона повинна бути виправданою собівартістю. Ми передбачаємо групові квитки для школярів, будуть різні програми лояльності для різних категорій відвідувачів", - говорить Оксен Лісовий. 
"У Києві обов'язково повинен бути такий музей. І він повинен бути організований не як бізнес-розважальний простір, а освітній центр. Експозиції будуть спрямовані на пробудження у дітей інтересу до науки", - підсумував Директор Національного центру "Мала академія наук України".
План будівлі УкрІНТЕІ. На фото зеленим - приміщення майбутнього Музею науки, блакитним - приміщення під цільову оренду, жовтим і помаранчевим позначені простору, де буде знаходитися бібліотека та інститут науково-технічної експертизи та інформації (фото: РБК-Україна)

 Загальна площа майбутнього Музею науки складе 5 000 м. кв Принцип його роботи буде дещо відрізнятися від аналогічних музеїв в інших країнах. "Ми створимо еталонний простір. В майбутньому будемо масштабувати цей проект по Україні. Тобто і в інших містах України будуть створюватися подібні простори. Але спочатку ця технологія, розробка педагогічних методик, організаційних рішень буде створюватися в Музеї науки в Києві".Життя відомих науковців від Лука Новеллі

опубліковано 16 лют. 2017 р., 08:17 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 16 лют. 2017 р., 08:23 ]

Лука Новеллі. Комплект з 4 книжок (Айнштайн, Дарвін, Вольта, Галілей)


Серія книжок про найвидатніших науковців — Альберта Айнштайна, Чарлза Дарвіна, Галілео Галілея, Алессандро Вольта.

Айнштайн та машини часу. Читати уривок

Вольта і душа роботів. Читати уривок

Галілей та перша зоряна війна. Читати уривок

Дарвін та невигадана історія про динозаврів. Читати уривок

1-3 of 3