Відкриті Курси

Prometheus

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Наша місія – зробити найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступними для всіх.

EdEra — студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).  Проект створено командою Громадської Спілки "Освіторія", яка допомагає змінювати й розвивати освіту в Україні.

https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg?fbclid=IwAR0eclizKCd4c_eNE9J3M-6mF5JsXv5AovAowVFEtfsz_qbAmeqdzw_AOu8

Відеоуроки можна дивитися вдома у будь-який час.YouTube Learning об'єднує учнів і викладачів в одній всесвітній аудиторії.
Тут ви знайдете короткі уроки кращих викладачів з усього світу, курси лекцій провідних університетів, а також відео, які надихнуть вас на звершення нових відкриттів. http://ed.ted.com/ уроки, варті поширення

MyLearning являє собою ресурс для вчителів та учнів натхненний колекціями музеїв, бібліотек та архівів. Ресурси запропоновано у послідовності вивчення конкретних тем навчальної програми. Пошук за темами, віковими групами, музеями або ключовими словами.
Khan Academy Хан-академія, Академія Хана (англ. Khan Academy) — некомерційна освітня організація, яку створив у 2006 Салман Хан


Місія — «забезпечення якісної освіти для всіх, у будь-якому місці». Сайт академії містить онлайн колекцію з більш ніж 3 300 вільних лекцій, Міні відео-підручники з математики, історії, фінансів, фізики, хімії, біології, астрономії та економіки зберігаються на YouTube.

Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. Співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

World lecture project – Відеобібліотека відеолекцій світу. Міжнародна навчальна мережа
VideoLectures.Net – Колекція високоякісних відеолекцій світу
Princeton University – Освітні матеріали Принстонського університету (США)
Open Yale Courses – Лекції та інші матеріали з дисциплін гуманітарних, суспільних та природничих наук.
Open Educational Resources – Відкриті освітні ресурси світу
Massive Open Online Coursesм (MOOCs)  – 600 безкоштовних онлайнових курсів від 190 університетів світу
Google Book Search – Повнотекстовий пошук серед мільйонів книг з найбільших бібліотек світу
Agris – Міжнародна інформаційна система по сільськогосподарським наукам і технологіям

Масачусетський Технічний Інститут надав відкритий доступ до навчальних програм, конспектів лекцій, екзаменаційних питань, аудіо- та відео уроків. За кожним матеріалом закріплені транскрипція на англійську мову, відео, аудіо, презентації, задачі. Ознайомитись з ресурсами можна на сайті http://ocw.mit.edu/courses/audio-video-courses/#health-sciences-and-technologyлекція відеоуроків з основних предметів шкільної програми - постійно поповнюється, у відкритому доступі: математика, інформатика, біологія, географія, російська мова, англійська мова, всесвітня історія, світова література та ін.


34 канал проводить відео-уроки для 5-8 класів

опубліковано 3 квіт. 2020 р., 04:36 Людмила Виноградова   [ оновлено 13 квіт. 2020 р., 03:59 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

З 27 березня, розпочалися уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl

Про це повідомили у Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Також нагадуємо, що "Школаonline" (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs

Розклад відеоуроків для старшокласників розміщено на офіційній вебсторінці департаменту https://bit.ly/3d9mCsP

Трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50


Всеукраїнська школа онлайн. РОЗКЛАД

опубліковано 1 квіт. 2020 р., 06:14 Tatyana Yakushko   [ оновлено 3 квіт. 2020 р., 04:40 користувачем Людмила Виноградова ]

У понеділок, 6 квітня, для школярів 5-11 класів розпочинається проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", для учнів в ефірах українських телеканалів проводитимуть уроки з 11 предметів.

 Викладаються такі предмети:
 • українська мова;
 • українська література;
 • історія України;
 • всесвітня історія;
 • англійська мова;
 • фізика;
 • алгебра;
 • геометрія;
 • географія;
 • хімія;
 • біологія.
 

5-й клас – ПлюсПлюс та "112 Україна";

6-й клас – ZOOM та NewsOne;

7-й клас – ZIK;

8-й клас – Індиго та УНІАН;

9-й клас – Рада та UA: Культура;

10-й клас – UA: Перший;

11-й клас – М1.

Також відеоуроки можна буде щодня переглядати на офіційних сторінках Міністерства освіти й науки України у Facebook та YouTube.

Телеканал "Київ" під час карантину транслюватиме відеоуроки

опубліковано 17 бер. 2020 р., 01:34 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 бер. 2020 р., 01:36 ]

Телеканал «Київ» транслюватиме учням 11 класів на карантині відеоуроки з 12 шкільних предметів.

"Введення карантину в столиці у зв'язку з загрозою епідемії коронавірусу — не привід відмовитися повністю від навчальних занять для школярів!

Тому ми спільно з Департамент освіти і науки Києва починаємо з 16 березня трансляцію відеоуроків, які в прямому ефірі проведуть кращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв.🎓

Це допоможе учням одинадцятих класів не відстати від програми та підготуватися до здачі ЗНО. Як вважають в Департаменті освіти, трансляції будуть корисні також і випускникам, які хотіли б перездати ЗНО.

Відеоуроки будуть виходити щодня по буднях, по три-чотири на день. Тривалість - 30 хвилин. Всього в програмі трансляцій — 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30.

Також відео можна буде подивитися на нашому Youtube каналі
👉 https://www.youtube.com/user/kievchannel

Шкільні лекції будуть транслюватися до кінця карантину. Але надалі ми плануємо продовжувати цей проект і зробити постійну програму «Відкритий урок»."

1-3 of 3