Хімія в інтернеті

http://www.nenc.gov.ua/index.php?id.-2/

Сайт Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України. Це позашкільна установа, що проводить навчально-виховну та методичну роботу з учнівською молоддю. НЕНЦ об’єднує всі еколого-натуралістичні центри України. У структурі НЕНЦ – відділи екології та охорони природи, хімії, біології, зоології, сільського господарства тощо.

Мова сайту українська.

 http://www.alhimik.ru

Сайт «Алхімік» – твій помічник. На ньому можна отримати корисні поради та консультації, відповіді на запитання, повідомлення про «свіжі» хімічні новини, про світ дистанційної освіти, методичні знахідки. Історія хімії, біографії великих вчених-хіміків. Описи ефектних дослідів.

Мова сайту російська.


ChemWorld.com.ua Основний напрям: хімія палива та вуглецевих матеріалів, хімія фулеренів та нанотрубок, хімія періодичних елементів.

 http://himiya.s46.pp.ua сайт для учнів

http://rcr.ioc.ac.ru

На сайті представлено англійський переклад щомісячного журналу «Успехи химии», де можна ознайомитися з рефератами усіх статей з 1993 р.

 

http://himiya.in.ua/ Корисна інформація, цікаві факти, відеоколекції, різні за тематикою та складністю задачі, історії з життя хіміків – все те, що допоможе вам зануритись в дивовижний світ хімії.

 

http://merlin.com.ua/chem/

Новини хімії, класика хімії, хімія і закон, хімія і здоров’я; статті, фрагменти книг, ілюстрації.

Мова сайту російська.