Віртуальна лабораторія

Про мікроби та антибіотики граючись

опубліковано 15 квіт. 2020 р., 06:00 Tatyana Yakushko   [ оновлено 15 квіт. 2020 р., 06:04 ]

 e-Bug – це безкоштовний освітній ресурс для використання в навчальному процесі та домашніх умовах. Мета проєкту – дати інформацію про мікроорганізми, поширення, профілактику й лікування інфекційних захворювань та зробити навчання цікавим і доступним для всіх учнів.

Основна мета проекту - освіта дітей та молоді по всьому світу, на рівні молодшої та старшої школи, про мікробіологію, гігієну та розповсюдження, лікування та профілактику захворювань. Також e-Bug має на меті посилити усвідомлення переваг розсудливого вживання антибіотиків та того, як нераціональне використання може негативно впливати на антибіотикорезистентність у громаді. 
Також охоплюються сфери гігієни рук та дихання та розповсюдження інфекцій, включаючи навчання як найбільш ефективно мити руки. Ресурси e-Bug складаються з навчального пакету для викладачів та учнів, що зміцнює обізнаність щодо основних питань гігієни та антибіотиків за допомогою детальних інтерактивних планів уроків та інтерактивного веб-сайту, де розміщуються додаткові ігри, інтерактивні вікторини, інформаційні таблиці та багато іншого. 

У розділах для вчителів ви знайдете:
  • детальні плани уроків
  • цікаві робочі аркуші для учнів
  • розширення діяльності
  • анімації
  • демонстраційні досліди
  • презентації MS PowerPoint для допомоги в поясненні більш складних аспектів мікробіологіїУсі заходи й плани були розроблені таким чином, щоб урізноманітнити навчальні плани. Сторінки для учнів доповнюють ресурси для вчителів за допомогою онлайн-ігор, різноманітних візуалізацій та інших матеріалів, які дадуть змогу продовжити навчання вдома.

Натисніть, щоб завантажити файл-методичку "Як користуватися сайтом e-Bug". Завантажити

3D атлас тіла людини

опубліковано 29 жовт. 2012 р., 15:23 Tatyana Yakushko   [ оновлено 29 жовт. 2012 р., 15:36 ]

Це безкоштовний, простий у використанні і зручний спосіб більше дізнатися про будову людського тіла, не виходячи з дому.
 http://www.zygotebody.com/

Детальний перегляд      тіла людини на рівні різних систем, 
пошук за назвою органа

http://www.healthline.com/human-body-maps#1/1

інтерактивний анатомічний атлас дозволяє  вивчати анатомію і фізіологію людини в режимі онлайн. 
Оберіть для вивчення різні частини тіла, різні групи м'язів, або навіть видаліть шари тіла, щоб розглянути більш глибокі рівні.


Лабораторне обладнання

опубліковано 16 жовт. 2012 р., 01:24 Tatyana Yakushko

Видео YouTubeУ цій екскурсії ви побачите лабораторне обладнання, що використовуються в більшості сучасних біологічних і біохімічних лабораторій, а також деякі з їхніх історичних аналогів.1-3 of 3