Космонавтика

Відео YouTube


Ви також можете переглянути відеозапис 67-го Міжнародного космічного конгресу (IAC), що проходив в Мексиці в 2016 році (англ. мова).

Запрошуємо у віртуальній тур на Міжнародну космічну станцію

Сьогодні ви можете самі віртуально прогулятися МКС, місцем с дуже обмеженим доступом. Команда Street View працювала з НАСА в космічному центрі Джонсона в Х'юстоні, Техасі та Центрі космічних польотів Маршалла в Хантсвілі, штат Алабама, для розробки методів збору зображень з використанням цифрових дзеркальних фотоапаратів та обладнання, що вже знаходяться на МКС. Тоді я зібрав ще серію фотографій, які були зшиті разом для створення панорамної 360-градусної зйомки космічної станції.

Сергій Корольов розробник космічних ракет

опубліковано 6 черв. 2018 р., 05:52 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 6 черв. 2018 р., 05:56 ]

Кожна людина в дитинстві чи юності мріяла... Мріяла про щось хороше, творче, хотіла зробити щось неймовірне. Але далеко не кожен пригадує свої дитячі, іноді наївні, мрії. Тим більше, не кожен має сміливість іти назустріч своїй мрії. А як вам мрія будувати міжпланетні кораблі, які літатимуть космічним простором і доставлятимуть людей на інші планети? Сміливо, чи не так? Але ж це була мрія Сергія Корольова. Він ішов до неї, незважаючи на життєві труднощі, незважаючи на злети й падіння. Незважаючи на те, що не встиг до кінця втілити свою мрію, він зумів зробити надзвичайно багато для розвитку науки і техніки. Який характер треба мати, якою треба бути Людиною, щоб зуміти згуртувати навколо себе величезну команду людей, організувати роботу, зуміти підняти в космос багатотонний космічний корабель?!
Г. Буркацька

1-1 of 1