Змагання‎ > ‎

Для студентів

Олімпіади, турніри, конкурси для студентів вищих навчальних закладів від Інституту інноваційного змісту освіти

Математичні олімпіади для студентів в Україні  від Оргкомітету Олімпіади імені Патнема в Україні.



Стипендії центру Вудро Вільсона (приймаються заявки до 1 жовтня )

На здобуття стипендії можуть претендувати дослідники різних країн, що володіють визначними здібностями й унікальним досвідом і представляють різні сфери (академічну, урядову, корпоративну).
В рамках конкурсу щорічно присуджується близько 22-25 індивідуальних стипендій (на строк від 4 до 9 місяців) особам, що представили неабиякі дослідницькі проекти в області соціальних і гуманітарних наук, як по національним, так і міжнародним проблемам, що перекликаються з питаннями державної політики або окреслюють історичні та/або культурні рамки подій, що допомагає розумінню важливих політичних процесів сучасності.
Теми проектів:
Глобальна стійкість і безпека.
     Тероризм.
     Транснаціональна злочинність і безпека громадян.
     Зміна клімату, дефіцит природних ресурсів і їх вплив на національну безпеку.
     Урбанізація, міграція і імміграція.
Регіональні владні зміни.
     Перехід від автократії.
     Висхідна влада і регіональні умови.
Виклики Америки, як глобальної держави.
     Американська конкурентоспроможність і інновації.
     Майбутнє суспільного договору Америки: роль держави і економічне майбутнє.
     Енергетика: її вартість, доступність, вплив на національну безпеку і перспективи на майбутнє.
Стипендія, що надавалася в останні роки коливалася від $ 26,000 до $ 85,000 (максимально можлива сума). Стипендія включає транспортні витрати стипендіатів. Якщо подружжя та / або діти, що
перебувають на утриманні будуть проживати зі стипендіатом весь період, гроші на їх поїздку будуть також включені в стипендію.
Організатор: The Woodrow Wilson International Center.

Стипендії Рейгана-Фассела (приймаються заявки до 15 жовтня)
Міжнародна програма обміну, яка надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам з різних країн провести п'ять місяців у Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень проблем в області демократії в самих різних регіонах світу.
Програма пропонує підтримку науковим співробітникам і забезпечує учасникам можливість контактів з правозахисними, академічними та політичними організаціями, а також ЗМІ у Вашингтоні. Всім учасникам програми надається щомісячна стипендія, медична страховка і компенсація витрат на авіаквитки в обидва кінці. Програма не надає фінансову допомогу супроводжуючим членам сім'ї або іншим утриманцям.
Організатор: Національний фонд підтримки демократії (NED)

Міжнародний фестиваль "Мистецтво науки".
Фестиваль
«Мистецтво науки» почався з конкурсу наукової фотографії. З часом з'явилися нові формати і тематичні напрями: конкурси статей, відео, інноваційних та інтернет-проектів; сформувалася програма лекцій і семінарів, присвячених фотографії, журналістиці, різним областям науки; був організований кіноклуб «IQ-фільм».

Фестиваль представляє собою поєднання двох начал - творчого та інтелектуального, чим і відрізняється від інших проектів.

Молодий вчений Alltech 
(приймаються заявки до 31 грудня)
Компанія Alltech організувала конкурс спільно з тваринницькими, харчовими та аграрними науковими департаментами в різних університетах по всьому світу для заохочення наукових досліджень та розвитку талановитої молоді. Конкурс проводиться в три етапи: локальний, регіональний і міжнародний, як для студентів так і для випускників.
Alltech запрошує студентів і випускників взяти участь у регіональному етапі конкурсу. Учасники повинні надати роботу за однією з тем, перерахованих на сайті та пов'язаних з сільським господарством. Роботи переможців регіонального етапу будуть оцінені, і буде обрано по одному переможцю від кожного з п'яти світових континентів. Ці регіональні переможці візьмуть участь у заключному міжнародному етапі конкурсу, під час якого кожному з учасників необхідно буде виступити з презентацією перед членами журі. Міжнародний етап пройде в штаб-квартирі Alltech в Кентуккі в рамках Міжнародного Симпозіуму Alltech по здоров'ю і годівлі тварин.
Щоб взяти участь в конкурсі, студенти або випускники повинні написати роботу по темам, пов'язаним з зоотехніком, молочним скотарством, ветеринарією, агрономією, біологічними науками або іншими близькими до перерахованих дисциплінами.
Обсяг робіт студентів не повинен перевищувати 3500 слів, роботи випускників не повинні містити більше 5000 слів. Програма включає два етапи: регіональний та міжнародний. У регіональному етапі роботи не англійською будуть прийняті до участі. На стадії міжнародного етапу при необхідності надається допомога учасникам в перекладі їх робіт на англійську мову.

Переможці в категоріях "Студенти" і "Випускники" отримають нагороди в розмірі 5 і 10 000 доларів відповідно.
електронна адреса: youngscientist@alltech.com
сайт: www.alltech.com


Міжнародний конкурс фотографії дикої природи "Золота черепаха" (приймаються заявки до 31 жовтня)
До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі фотографи з будь-яких країн без обмежень.
Офіційні мови
конкурсу російська та англійська.

Є додаткова програма, де призи можуть отримати діти, студенти та спеціальні фотографії.
Призовий фонд конкурсу 1500000 рублів.

Організатор: фонд охорони природи "FLORANIMAL".

Міжнародний
конкурс північних і арктичних фотографій "Global Arctic Awards" 2012 (приймаються заявки до 1 грудня)
Конкурс складається з двох салонів: Салон FIAP і Салон PSA.
Салон FIAP складається з 2-х секцій. Салон PSA з 8-ми секцій, які поділені на дві категорії: Nature і Photo Travel.

Вартість участі:
     Салон FIAP (4 фото) - $ 20
     Салон PSA (8 секцій):
     1 секція (4 фото) - $ 20
     2 секції (8 фото) - $ 35
     + $ 10 за кожну додаткову секцію


Щорічна стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія).
Метою програми є зміцнення та розширення розуміння демократичного процесу шляхом ефективного управління, а також формування групи молодих і перспективних лідерів у різних країнах світу.
Формат програми розрахований на чотири тижні і включає вступний курс в Единбурзі, Шотландія; інтенсивний двотижневий курс в галузі політичних процесів держав розвиненої демократії; серію обговорень та зустрічей з професорами вищих навчальних закладів та адвокатами з метою продемонструвати, як формується і проводиться державна політика; проекцію набутих знань на власну країну; восьмиденне індивідуальне стажування в низці державних і громадських організацій Великобританії.
Обов'язковою умовою є відмінне знання англійської мови та професійний досвід у таких сферах як громадська та політична діяльність, державна служба, журналістика і право.
На завершальному семінарі стипендіати повинні продемонструвати свої проекти перед представниками Міністерства Юстиції Великобританії та Меморіального фонду Джона Сміта.


Українська
стипендіальна програма в Університеті Кембриджа (Cambridge-Ukraine Studentships)
Програма фінансує навчання українців на однорічному курсі магістратури в Університеті Кембриджа, за однією з 50 гуманітарних спеціальностей.
Мета програми - надати можливість безкоштовно навчатися в Університеті Кембриджа найбільш талановитої української молоді, яка не має можливості отримати таку освіту за свій рахунок.
Відбір здобувачів стипендії проводить спеціальний комітет Університету Кембриджу. Перевага віддається студентам, які мають особистісні якості, які відрізняють їх як потенційних лідерів, здатних принести користь суспільству.
Залежно від фінансових потреб студента, стипендіальна програма покриває оплату навчання (University Composition Fee + College Fee), і стипендію, яку студент отримує на руки (Maintenance). Крім того, фінансова допомога може включати оплату британської візи, авіа перельоту і страхового поліса на період навчання.



Щорічна стипендіальна програма ім. Хьюберта Хамфрі.
До участі в програмі ім. Хамфрі допускаються фахівці, що працюють в наступних галузях: аграрна промисловість і сільське господарство, масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, фінансове та банківська справа, управління освітою, планування і політика, управління природними ресурсами, екологія і зміна клімату, політика та управління в галузі охорони здоров'я, аналіз державної політики та державного управління, політика та управління наукою і технологіями, міське і регіональне планування.
Програма пропонує учасникам можливість професійного розвитку завдяки вивченню обраних навчальних дисциплін в університетах США, участі у конференціях, спілкуванню з професіоналами з США та інших країн, придбання практичного досвіду під час стажування.
Програма розрахована на один рік. Учасників програми направляють в приймаючі університети, що стають академічною і професійною базою молодих фахівців.
Відразу після приїзду в приймаючий їх американський вуз, кандидати готують індивідуальний план, який повинен включати професійний розвиток, деталізацію цілей на рік, семінари, спеціальні проекти, участь у професійних та громадських заходах.
Програма складається з п'яти секцій: семінари, академічне навчання, професійний розвиток, форум глобального лідерства у Вашингтоні та курси англійської мови.


Програми
академічних обмінів імені Фулбрайта (Fulbright Ukraine)
Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом США.
Заснована на ідеї взаємодії та взаєморозуміння, пізнанні та повазі до різноманітності світу, зараз Програма успішно функціонує в 155 країнах світу.
За час існування Програми в Україні, починаючи з 1992 року, більше 750 українців вчилися, стажувалися, проводили дослідження в США. У свою чергу, більше 400 американців викладали в українських ВУЗах і займалися науковою діяльністю в Україні.
Fulbright Faculty Development  Program (FFDP) передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
 
Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.
 
Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів. Фіналісти зможуть обрати вибіркові курси за домовленістю з американським професором або іншими викладачами факультету, але Fulbright не покриває витрати на проходження сертифікатних програм стипендіатами FFDP.
 
Детальні інструкції щодо виповнення анкети та оформлення конкурсного пакету документів, вимог до обов'язкових комп’ютерного тесту TOEFL iBT  є на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/34/application.html   та в інструкціях.
 
До 1 листопада  потрібно заповнити онлайнову анкету та надіслати всі інші конкурсні документи. Розгляд та етапи конкурсу тривають протягом декількох місяців, тому, якщо документи подано у листопаді 2014 року, поїхати на стажування до США фіналіст зможе у липні - вересні 2015 року.
З якими проектами подавались фіналісти FFDP у 2013-2014, можна дізнатись, прочитавши фулбрайтівський "Вісник" ( про FFDP: стор. 20-29).
Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні
вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 287 07 77
Факс: +380 (44) 230 20 60
office@fulbright.com.ua

Еразмус Мундус (Erasmus Mundus) - стипендіальна,
освітня програма Європейського союзу, спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів.
Програма була започаткована Європейським Союзом в 2004 році для країн, що не входять в ЄС.
Студенти старших курсів і науковці з різних країн, включаючи Україну, можуть отримувати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень в країнах ЄС.


Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening) є однією з найпрестижніших нагород для навчання у Великобританії. Більшість стипендій Chevening розраховані на післядипломні магістерські програми (дл отримання ступенів MSc, MA, LLM) тривалістю до 12 місяців, можливо вибрати і менш тривалу дослідницьку програму строком від 3 місяців.
Успішні кандидати визначаються шляхом ретельного конкурсного відбору. У кандидатів оцінюють лідерські якості, професійні досягнення, кваліфікації (академічні та професійні) і володінням англійською. Перевага надається амбітним та енергійним кандидатам, які мають лідерський потенціал.
Конкурс оголошується щорічно у вересні попереднього року перед початком курсу. Кінцевий термін подання заявок, як правило, в кінці листопада - початку грудня.
Відбір проводиться у три етапи. Перш за все, Британська Рада та Британське Посольство узгоджують перелік з приблизно 30 кандидатів, відібраних на підставі відомостей, що містяться в заявках.
Другий етап - це співбесіда у Британському Посольстві в Києві, після чого визначаються кандидатури для отримання стипендії.
Кандидати, які успішно подолали два попередні етапи, повинні скласти іспит з англійської мови IELTS.

Kaplan International Colleges
(Міжнародний коледж Каплан) працює в партнерстві з провідними університетами для підготовки іноземних студентів для навчання бакалавра або магістра у Великобританії. Спеціалізуються на проведенні підготовчих курсів, до вступу в університети Великобританії:
    Bournemouth University
    University of Brighton
    Cranfield University
    University of Glasgow
    University of Liverpool
    City University London
    Nottingham Trent University
    University of Sheffield
    University of Westminster
    UWE Bristol
 
за наступними напрямками:
     Бізнес
     Юриспруденція
     Менеджмент
     Громадські науки
     Інженерна справа
     Медико-біологічні науки
     Математика
Вартість навчання: від
£ 11,100 до £ 17 200
Під час навчання в Kaplan International College, студенти мають можливість подати заявку на стипендію в університеті-партнері.

DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) - найбільша організація в світі в сфері міжнародного обміну студентами та науковцями. Організація є зареєстрованим союзом з центром у Бонні, її членами є всі державно акредитовані вузи Німеччини та студентські представництва цих вузів. До складу DAAD входять 14 представництв і 50 інформаційних центрів по всьому світу. Своїми програмами обміну, яких налічується більше 200, DAAD охоплює всі дисципліни і країни світу.
документи на більшість стипендіальних програм подаються восени.
Контакти Інформаційного центру DAAD у Києві:
просп. Перемоги, 37 (КПІ), корп. 6
03056, м. Київ
Тел. / Факс: (044) 406 82 69
Тел.: (044) 406 85 41
e-mail: info@daad.org.ua
www.daad.org.ua


Uni-assist - служба обробки та перевірки документів, поданих іноземними студентами до вищих навчальних закладів Німеччини, система сприяння абітурієнтам при подачі документів.
С
творена з ініціативи Асоціації університетів та інших вищих навчальних закладів Німеччини (HRK) та Німецької служби академічних обмінів (DAAD).
Основним завданням Uni-assist є спрощення процедури подачі документів іноземними студентами до вищих навчальних закладів Німеччини, а також розвантаження ВУЗів у процесі відбору та прийому на навчання іноземних студентів.


Coursera - проект провідних університетів Європи і США, який дозволяє всім бажаючим безкоштовно навчатися через Інтернет
Навчання - безкоштовне. Все, що потрібно потенційному студенту - комп'ютер з підключенням до інтернету. Після завершення інтернет-курсу слухачі можуть отримати відповідний сертифікат.
Отримання сертифікату -
платне.
Курси в рамках програми розпочнуться восени 2012 року. Зазначається, що відбору студентів не буде.

EdX
- спільний проект Гарвардського університету і Массачусетського технологічного інституту (МТІ) дистанційного онлайн-навчання EdX. Його головна мета - в об'єднанні зусиль двох провідних університетів по створенню сучасних онлайнових курсів навчання та надання їх студентам по всьому світу.
Технологічна платформа EdX для нового проекту створена в MIT. Програмне забезпечення - відкритий код, його можуть використовувати інші університети та організації для власних потреб. Очікується, що завдяки відкритості коду користувачі платформи будуть вносити в неї поліпшення. Освітня платформа передбачає відеозаняття, вбудовані опитування, миттєвий зворотний зв'язок з викладачами, студентські рейтинги запитань і відповідей, онлайнові лабораторії і навчання в темпі, вибраного студентом. Проект дозволить визначити, які навчальні методи і інструменти найбільш успішні.
Партнерство відкрито для приєднання інших університетів.
Перший набір курсів оголошено на початку літа, а навчання по ним розпочнеться восени 2012 року.
Навчання зможуть пройти всі, хто має доступ в Інтернет,
в загальному - немає ніякого звичайного процесу прийому. За скромну плату, розмір якої визначить рада директорів, студенти, які успішно склали заліки та іспити, отримають свідоцтво про закінчення курсу. Але такий сертифікат не буде вважатися документом ні Гарварду, ні MIT.

Керує проектом спільна рада директорів з представників Гарварда і MIT. Кожен з університетів вклав в проект по 30 млн доларів.

ACM
/ ICPC (Міжнародна студентська олімпіада з програмування)
Міжнародний командний чемпіонат. Кожна команда складається з трьох студентів. До участі допускаються студенти вищих навчальних закладів, а також аспіранти першого року навчання.
Олімпіада проводиться на декількох рівнях. Багато університетів проводять внутрішні змагання, щоб визначити своїх представників на регіональному рівні. Потім проводяться регіональні олімпіади, переможці яких відправляються на фінальний етап світової першості. У регіональних змаганнях один університет може бути представлений декількома командами, але на фінал може відправитися тільки одна команда від університету.

Реєстрація команд закінчується у вересні.
Чвертьфінал проходить в жовтні.
Півфінал в листопаді.
Фінал у січні-березні. Щороку фінал проходить в різних країнах
.
Команда-переможець ICPC отримує $ 12 000. Команди, які отримали золоті медалі, отримують по $ 6 000. Команди, які отримали срібні медалі, отримують по $ 3 000. Команди, що отримали «бронзу», отримують по $ 1 500.
З 1997 року генеральним спонсором є компанія IBM.

KPI-Open  
Олімпіада організована Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» та Vanopl Development Group inc. за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України.
П
роводиться в корпусах НТУ «КПІ» по оригінальним правилам, розробленим на основі правил аналогічних турнірів, що проводяться Асоціацією комп'ютерної техніки (Association for Computing Machinery, ACM), а саме - міжнародної олімпіади «International Collegiate Programming Contest» (ICPC). У перші кілька років олімпіада «KPI-Open» мала оригінальну систему оцінювання, розроблену фахівцями КПІ. Однак у 2010 році для кращої інтеграції зі світовим співтовариством молодих програмістів, олімпіада була переведена на систему оцінювання Ejudge, яка має більш зручний інтерфейс і значно спрощує роботу комісії.

Facebook Hacker Cup
Щорічний конкурс з алгоритмічного програмування для хакерів з усього світу. Конкурс проходить в онлайні, ділиться на три етапи.
Перший - кваліфікаційний раунд. Учасникам запропонували три завдання, і щоб пройти в наступний раунд, необхідно було протягом 72 годин вирішити хоча б одну з них. Ті, хто впорався із завданням, були допущені до першого онлайновому раунду. З кожного підраунду було відібрано 1000 кращих учасників. В ході другого онлайнового раунду були визначені 300 кращих хакерів (що отримали за офіційною футболці Hacker Cup) і 25 найкращих.
Переможці з числа 25 можуть розраховувати на призи в $ 5000 за перше місце, $ 2000 за друге, $ 1000 за третє і втішні $ 100 за місця з 4-го по 25-е.


Top Coder
Щорічний індивідуальний професійний турнір з програмування, один з найбільших заходів, на якому збираються найсильніші, хоча спробувати свої сили може будь-хто, кому більше 18 років.
Top Coder Open и Top Coder Collegiate Challenge (для студентів), Top Coder High School Tournament (для школярів).
Змагання
Top Coder цікаві тим, що тут існує система рейтингу - всі змагання індивідуальні і кожна участь в онлайновому турнірі впливає на рейтинг учасника у цьому виді змагань.
Конкурс проводиться за системою TopCoder з 2001 року і включає в себе наступні види змагань: AlgorithmDesignDevelopmentMarathonMod Dash, and Studio Design.
Сумарний призовий фонд Top Coder Open 2012 складає $ 300 000 і для фіналістів оплачуються всі витрати на поїздку в Caribe Royale в Орландо, Флорида з 30 вересня по 4 жовтня 2012 року.
service@topcoder.com.
http://community.topcoder.com/tco12/

Google Code Jam

Міжнародне змагання з програмування, що проводиться Google. Веде історію з 2003 року, як засіб для виявлення кращих умів для можливої ​​роботи в Google. Змагання складається з набору алгоритмічних задач, які мають бути вирішені за фіксований час. На відміну від більшості змагань з програмування, учасники можуть використовувати будь-яку мову програмування і середовище розробки для вирішення задачі.

ICFP Programming Contest
Rомандне щорічне змагання з програмування, яке проводиться з 1998 року. Кількість учасників у команді необмежена. Конкурс традиційно приурочується до ICFP (міжнародна конференція по функціональному програмуванню) - кожен рік за організацію змагання береться який-небудь крупний інститут, і захід завжди відрізняють незвичайні і цікаві завдання. Змагання ділиться на два етапи: lightning round (оцінюються рішення, отримані протягом перших 24 годин) і main round (оцінюються всі відіслані рішення).
Рішення може бути написано будь-якою мовою (переможці попередніх років писали на Haskell, Objective Caml, C + +, Cilk і Java), головне - щоб не виникло проблем з його запуском на тестовій машині.
Призи на ICFPC досить скромні, тому що ці гроші в першу чергу покликані допомогти переможцям відвідати саму конференцію, на якій і проходить церемонія нагородження
.

Intel AppUp Developer Challenge (проводився в 2011 році).
Міжнародний конкурс розробників, орієнтований на просування перспективних застосунків, які здатні змінити враження користувачів від роботи з нетбуками і планшетними ПК на базі процесорів Intel ® Atom ™. В рамках конкурсу для кожного учасника відкриваються можливості проявити свої таланти та креативні здібності, а також виграти цінні призи.


IT
-Планета 
Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій. Початок 1 жовтня.




Премія
Тюрінга
Найпрестижніша премія в інформатиці, що вручається Асоціацією обчислювальної техніки за видатних науково-технічний внесок у цій галузі. Премія щорічно вручається одному або декільком фахівцям в галузі інформатики та обчислювальної техніки, чий внесок в цій області зробив сильний і тривалий вплив на комп'ютерне співтовариство. В даний час премія спонсорується корпораціями Intel і Google і складає 250 000 доларів США.

Премія імені Грейс Мюррей Хоппер
Нагорода присуджується молодому фахівцеві (до 35 років), який зробив значний внесок у галузі обчислювальної техніки. Фінансова підтримка премії забезпечується Google. Приз у розмірі $ 35.000
Comments