Змагання‎ > ‎

Для учнів ЗНЗ

Олімпіади, турніри, конкурси для учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
Міністерства освіти і науки України

Учнівські олімпіади з базових дисциплін
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Київського університету імені Бориса Грінченка

Літературний конкурс "Після великої перемоги" (заявки приймаються до 1 жовтня 2012 року)
До участі в конкурсі запрошуються:
    
Підлітки у віці 12-15 років.
    
Батьки підлітків.
    
Нинішні бабусі-дідусі, які можуть розповісти про своє дитинство (або юності) в 1945-1950-і роки.
Історії та фотографії із сімейних архівів - за адресою: detstvo-49@yandex.ru
Підведення підсумків конкурсу та визначення робіт, які ввійдуть в книжковий збірник, відбудеться в листопаді 2012 року.
Видання книжкової збірки оповідань учасників конкурсу планується до 9 травня 2013
Телефон для довідок: 8 (916) 964-49-71

Організатори: видавнича група "АСТ" і письменник Людмила Улицька.

Людмила Улицька підвела підсумки літературного конкурсу "Після Великої Перемоги" на великому творчому вечорі в залі філармонії ім. Шостаковича. Письменниця вибрала 150 кращих оповідань і спогадів про післявоєнне дитинство, які увійдуть до збірки під назвою "Дитинство 45-53".

Міжнародний конкурс фотографії "Планета Земля очима дітей"
 
(заявки приймаються до 5 вересня 2012 року)
Тема робіт: Я люблю природу, я боюся забруднення.
У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі діти та підлітки до 17 років.
Призи:
     1 місце: дзеркальна фотокамера, ноутбук, принтер
     2 місце: дзеркальна фотокамера, iPad, фотопринтер
     3 місце: дзеркальна фотокамера і фотопринтер.
А також три переможці разом зі своїм супроводжуючим поїдуть в Баку (Азейбарджан), щоб взяти участь у майстер-класі відомого фотографа REZA.

Організатор: IDEA (International Dialogue for Environmental Action) за підтримки Всесвітньої організації фотографії (World Photography Organisation) та дитячої версії журналу National Geographic (Великобританія).

Програма обміну для старшокласників FLEX.

Некомерційна програма обміну старшокласниками FLEX (Future Leaders Exchange) надає учням 8, 9 і 10 класів можливість навчатися протягом року в США.
Програма розрахована на один рік, протягом якого учень проживає в американській сім'ї. По закінченню цього періоду школяр зобов'язаний повернутися на батьківщину.
Конкурс серед кандидатів проводиться в три етапи. На першому етапі конкурсанти повинні здати тест на знання англійської мови, завдання якого складаються з використанням матеріалів міжнародної системи тестування TOEFL.
Другий етап - більш складний тест у формі твору. На третьому етапі учасники конкурсу проходять усну співбесіду англійською та українською мовами, пишуть есе, заповнюють анкету.
Також фіналісти повинні написати листа своїй американській сім'ї, в якій вони будуть проживати протягом року. Це необхідно для того, щоб підібрати сім'ю. На цю роботу учням дається два тижні.
Фіналісти програми отримують матеріальну допомогу (стипендію), а саме: безкоштовний проїзд від будинку до місця проживання в США, часткову страховку і щомісячні виплати на кишенькові витрати.
Програма повністю фінансується Урядом США.

HMC Projects - Британська стипендіальна програма для школярів.
HMC (The Headmasters 'and Headmistresses' Conference) - асоціація британських коледжів, яка надає учням з Центральної та Східної Європи стипендії на навчання у Великобританії
. Взяти участь в конкурсі на отримання стипендії можуть учні 10 та 11 класів, яким на момент подачі заяви на участь в програмі виповнилося 16-17,5 років. У жовтні кожного року, представники HMC проводять тестування серед всіх бажаючих отримати стипендію.
Учасникам конкурсу пропонується пройти три етапи відбору. На першому етапі школярі повинні надати есе, яке дає уявлення про те, чому конкурсант хоче вчитися у Великобританії; характеристику від двох викладачів (рекомендації) і табель за останній рік навчання в середній школі.
Другий етап зазвичай проходить в грудні, до цього часу учні повинні написати твір англійською мовою, мета якого - визначити рівень володіння іноземною мовою.
На третьому етапі фіналісти запрошуються до Києва для особистої співбесіди з представниками HMC.
Переможці конкурсу мають право проходити навчання в одній з 50 шкіл асоціації HMC протягом одного року.
Особливі умови конкурсу передбачають матеріальне утримання учня протягом всього року, включаючи повну оплату навчання, харчування, проживання, а також участь у громадських та культурних заходах. Переліт до місця призначення і назад учасник програми оплачує самостійно.
На повне матеріальне забезпечення можуть розраховувати лише ті учні, сумарний дохід батьків яких за минулий рік не перевищує 25 000 фунтів стерлінгів. В іншому випадку, школяр має право на неповну стипендію.

«Соняшник»
Всеукраїнська гра з української мови, літератури та українознавства. Учасниками Гри можуть бути учні 1–12-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Гра проходить в один тур безпосередньо в загальноосвітніх навчальних закладах в один день для всіх учасників. Гра проводиться для всіх бажаючих, без попереднього відбору.
Реєстрація учасників Гри здійснюється координатором гри у школі на сайті у розділі «Реєстрація у грі».
Контактні телефони оргкомітету:
(063)1130030;
(063)1130033.
E-mail: helianthus.gra@gmail.com
orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua

"Колосок"
Міжнародний природничий інтерактивний конкурс. Учасниками конкурсу є організовані групи учнів 1-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів України та інших держав, які беруть участь у конкурсі на добровільних засадах.
Контактна інформація
:
Редакція Всеукраїнського науково-популярного
природничого журналу для дітей „КОЛОСОК”

Адреса: м. Львів, вул. Латвійська 15а.
Адреса для листування: а/с 9838, м. Львів, 79038.
Головний редактор – Біда Дарія Дмитрівна.
Тел.: (032) 236-71-24.
Тел.-факс: (032) 236-71-26.
Моб.: 050-186-96-85.
E-mail: dabida@mis.lviv.ua


Пробне Інтернет-тестування
Підготовка до ЗНО від 10 класу

"Русский медвежонок"
Гра-конкурс з російської мови "Русский медвежонок - языкознание для всех" проводить Центр додаткової освіти обдарованих школярів, м. Кіров, Росія.

Міжнародний математичний "Турнир городов"
Міжнародна математична олімпіада, яка проводиться одночасно і за єдиними текстами у всіх містах-учасниках. Брати участь у ньому можуть всі бажаючі учні 7-11 класів.
E-mail оргкомітету: turgor@mccme.ru
Телефон: +7 (499) 241-12-37

Уральський турнір юних математиків
Черговий XLI Уральський (XXI Кіровський) турнір юних математиків відбудеться в Кірові, Росія, 16-22 лютого 2013 року.
Це командні змагання для учнів 6-8 класів. Вони проводяться з 1993 року двічі на рік: у лютому - в Кірові, в листопаді-грудні - в різних містах Поволжя, Уралу та Сибіру.
Реєстрація на турнір.

"Кенгуру"
Міжнародний математичний конкурс.
Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс. Реєстрація на сайті. Кожен школяр має можливість взяти участь в міжнародному змаганні, не покидаючи свій клас.
Адреса оргкомітету:
вул. Караджича, 29
м. Львів, 79054
тел.-факс.: (032) 2401700
e-mail: kangaroo@lpml.com.ua

«Геліантус»
Щорічна природознавча гра з фізики, хімії, біології та географії. Учні мають можливість змагатися в міжнародному масштабі, не залишаючи свого регіону. Організацією та проведенням Гри в регіонах займаються Регіональні представники. Гра проводиться для всіх бажаючих без попереднього відбору.
Контакти оргкомітету:
тел. (063) 1130030; (063)1130033.
E-mail: helianthus.gra@gmail.com

Математична олімпіада ім. Л. Ейлера.
Олімпіада призначена для російських восьмикласників, а також школярі відповідних класів з тих зарубіжних країн, де будуть організовані Національні оргкомітети. Участь в олімпіаді безкоштовно. Щоб брати участь, треба зареєструватися. Олімпіада проводиться в три етапи: дистанційний, регіональний, заключний. У дистанційному етапі можуть брати участь всі бажаючі учні класів не старше 8-го. На регіональний етап проходять кращі учасники дистанційного етапу і ряду інших проміжних змагань, на заключний - кращі учасники регіонального. Правила дистанційного етапу олімпіади.

"Науковий квест"
Конкурс орієнтований на школярів 7-11 класів, їх вміння аналізувати інформацію за критеріями достовірності та науковості.
Конкурс проводиться в кілька етапів. Під час кожного етапу учасникам пропонується оцінити достовірність і правдивість п'яти матеріалів, опублікованих на сайті конкурсу. Кожен з цих п'яти матеріалів являє собою замітку про наукове відкриття, технологічний прорив або просто повідомлення про результат роботи вчених.

Завдання учасників - знайти вигаданий матеріал і вказати на нього організаторам. Додатковим плюсом є пояснення, на підставі чого був зроблений висновок про недостовірність даного матеріалу і швидкість ухвалення рішення.

Comments